یک اتفاق غیرمنتظره؛ ۲ خواهر بعد از ۴۰ سال جدایی، در بیمارستانی در آمریکا، استخدام و هم‌شیفت شدند. جامعه > سرگرمی - دو خواهر یتیم که ده ها سال پیش در کره جنوبی از یک دیگر جدا شده بودند& پس اینکه به طور اتفاقی در یک بیمارستان در فلوریدا استخدام شدند، متوجه شدند خواهر هستند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این دو زن که در دهه 40 سالگی زندگیشان هستند و از 1970 تاکنون همدیگر را ندیده بودند از اینکه فهمیدند از بستگان هم هستند، متعجب شده بودند. خواهرها هر دو کودکی غم انگیزی داشتند؛ آن ها قبل از اینکه ...

یک اتفاق غیرمنتظره؛ ۲ خواهر بعد از ۴۰ سال جدایی، در بیمارستانی در آمریکا، استخدام و هم‌شیفت شدند

جامعه > سرگرمی - دو خواهر یتیم که ده ها سال پیش در کره جنوبی از یک دیگر جدا شده بودند& پس اینکه به طور اتفاقی در یک بیمارستان در فلوریدا استخدام شدند، متوجه شدند خواهر هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این دو زن که در دهه 40 سالگی زندگیشان هستند و از 1970 تاکنون همدیگر را ندیده بودند از اینکه فهمیدند از بستگان هم هستند، متعجب شده بودند.

خواهرها هر دو کودکی غم انگیزی داشتند؛ آن ها قبل از اینکه توسط دو خانواده آمریکایی به فرزند خواندگی گرفته شوند قسمتی از زندگیشان را در یتیم خانه گذرانده اند.

در کودکی خواهر کوچک تر، یون سوک یا میگان هیوز، توسط مادرش از پدر الکلی‌اش جدا شد، ولی خواهر ناتنی اش، پوک-نام شین و یا هالی هویل، پیش پدر باقی ماند. او که 2 سال بزرگتر بود وقتی که فقط 5 ساله بود، پدرش فوت کرد و به یتیم خانه ای در حومه سئول فرستاده شد. 4 سال بعد یعنی در 9 سالگی هالی هویل، خاونواده ای آمریکایی سر پرستی اش را بر عهده گرفتند و او را به ایالت ویرجینیا آمریکا بردند.

میگان هیوز چیز زیادی از دوران کودکی اش را به خاطر نمی آورد اما یک خانواده دیگر آمریکایی سرپرستی او را بر عهده گرفه و او را به نیویورک بردند یعنی 480 کیلومتری خواهرش.

اوایل امسال بود که خواهر بزرگتر در بیمارستانی در فلوریدا به عنوان دستیار پرستار در طبقه چهارم استخدام شد و 3 ماه پس از آن خواهر کوچکترش نیز برای کار در همان طبقه استخدام شد.

بین این 2 زن که در یک شیفت کار می کردند، به سرعت دوستی ای شکل گرفت. پس از اینکه نقاط مشترک زیادی بینشان پیدا شد، تصمیم گرفتند آزمایش «دی ان ای» بدهند.

هیوز در این باره گفت: من گفتم ما باید آزمایش «دی ان ای» بدهیم تا حقیقت را پیدا کنیم.

پس از اینکه این آزمایش را انجام دادند و جواب آن مثبت بود آنها بسیار خوشحال شده بودند. هیوز در این رابطه گفت: من باورم نمی شد که این حقیقت داشته باشد؛ من هیجان زده و بسیار خوشحال شده بودم.

خواهر کوچکتر هم که بسیار تعجب کرده بود گفت: وفتی این خبر را از هالی شنیدم اولین واکنشم این بود "خدای من" من تعجب کرده بودم، من یک دیوانه بودم. من خواهر داشتم!

منبع: گاردین/ 12 اکتبر 2015

47237

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه