جامعه > سرگرمی - یکی از پولدارترین مرد های جهان برای کودک 7 ساله اش 2 الماس خرید، یکی از این الماس ها تبدیل به گران ترین ینگ خریداری شده شد.

کادو 77 میلیون دلاری پدری برای دختر 7 ساله اش/ گران ترین الماس دنیا به ژوزفین رسید! - تصویر 1

کادو 77 میلیون دلاری پدری برای دختر 7 ساله اش/ گران ترین الماس دنیا به ژوزفین رسید!

جامعه > سرگرمی - یکی از پولدارترین مرد های جهان برای کودک 7 ساله اش 2 الماس خرید، یکی از این الماس ها تبدیل به گران ترین ینگ خریداری شده شد.

12.3 قیراط وزن دارد، رنگش؟! این الماس رنگی آبی که بسیار «فانتزی» است دارد.

2 روز پیش، الماس «ماه آبی» برای 48.4 میلیون دلار فروخته شد و به گران ترین الماس تاریخ تبدیل شد، به گفته دلال حراج این الماس نسبت به وزنش گران ترین سنگ است.

این خرید تاریخی که در ژنو اتفاق افتاد خود به تنهایی عنوانی مهم بود، ولی وقتی خریدار موفق اسمش را "ماه آبی ژوزفین" گذاشت همه تعجب کردند. چون روز قبل از این خرید عجیب هم الماسی 16.8 قیراطی در حراج دیگری در ژنو خریداری شد که 28.5 میلون دلار قیمت داشت، نام این این الماس "ژوزفین شیرین" گذاشته شد.

ژوزفین کیست؟!

در اول مراکز مزایده، فقط گفتند این الماس ها به مردی هنگ کنگی فروخته شده است و هویت او را اعلام نکردند، ولی اسم الماس ها سرنخی بر هویت واقعیت او بود.

سی ان ان تایید کرد میلیاردری به اسم ژوزف لاو صاحب جدید این الماس ها است، منشی او به سی ان ان گفت: آری این الماس ها را آقای لاو برای دخترش خریده است.

این مرد الماس های زیادی را به اسم دختر های 13 و 7 ساله اش خریده است، نام دختر 7 ساله او ژوزفین و نام دختر 13 ساله اش زو است.

در سال 2009 او الماسی 7.03 قیراطی به قیمت9.48 میلیون دلار خرید و اسمش را "ستاره ژوزفین" نامید چندی پیش هم الماسی به قیمت 32.6 میلیون دلار خرید و اسمش را "الماس زو" گذاشت.

گفته می شود لاو صد و چهارده امین مرد ثروتمند جهان است، و ارزش خالص او 9.8 میلیار دلار است.

رکورد جهانی

رکورد قبلی الماسی بود که در سال 2010 ، 46.2 میلیون دلار خریداری شد.

البته 2 سال پبش الماسی به اسم "ستاره صورتی" خریداری شد که 83.2 میلیون دلار بود، اما خریدار نتوانست بدهی اش را تسویه کند.

منبع:سی ان ان/ 13 نوامبر 2015

237 42

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه