پرستیدن یک زن بخاطر اندام کوتاهش!! + عکس


این خانم روزانه با حضور بسیاری از مردم در معبد خود روبه رو است.
مردم یکی از مناطق کشور هند ، یک زن را به دلیل قد کوتاهش، عبادت میکنند. یک زن در هند به دلیل قد بسیار کوتاهش (۸۲ سانتی متر)، مشهور شده و هر روز دهها نفر برای دیدار و عبادت وی در شهر مقدس هاریدوار هند حاضر می شوند. خانم انجالی بارما ۶۵ ساله روزانه با حضور بسیاری از مردم در معبد خود روبه رو است.

دوستدارانش از او می خواهند تا برایشان در زمینه های متنوعی از جمله موفقیت در کسب ویزای دیگر کشورها یا پیروزی در قمار دعا کنند. او روزانه پذیرای ۴۰ نفر از شهروندان هندی است. انجالی می گوید: مردم در برابر من خم می شوند. من از این حرکت خوشم نمی آمد زیرا بسیار کوچک هستم اما هم اکنون این کار را دوست دارم. این وضعیت باعث شده ثروت بسیاری داشته باشم.

پرستیدن یک زن بخاطر اندام کوتاهش!! + عکس - تصویر 1

مردم معتقدند من فرد مقدسی هستم. انجالی در سال ۱۹۴۷ در خانواده ای ثروتمند به دنیا آمد و برای چند سال به مدرسه رفت ولی او در مدرسه مسخره می شد به همین دلیل در ۱۰ سالگی مدرسه را ترک کرد تا اینکه به وسیله مالک یک سیرک دزدیده شد و برای سال های متمادی در آنجا باقی ماند.


او می گوید که برای چند ماه در سیرک زندانی بود ولی درخواست های مالک سیرک را برای انجام فعالیت های نمایشی رد کرد تا اینکه توانست از سیرک فرار کند. انجالی هنگامی که ۲۰ ساله بود، پدرش درگذشت. برادرانش برخلاف توصیه والدین از خواهر کوچکتر خود نگهداری نکرده و او را طرد کردند. او می گوید که هم اکنون زندگی خوبی دارد و همه دوستدارانش را فرزند خود میداند.زنی که یک پا دارد با رقصیدنش همه را شگفت زده کرد! + عکس
عکس هایی از دنیای حیوانات
کنسرتی برای دوستداران پیتزا! + عکس
کارتون روز: پوزپلنگ ایرانی درحال انقراض برروی لباس تیم ملی!
عکسی که در هر 10 میلیون عکس شاید اتفاق بیفتد!

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه