سردار "حميد هداوند" از دستگيري يك زن خفت گير در ايستگاه مترو خبر داد.

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، سردار "حمید هداوند" از دستگیری یک زن خفت گیر در ایستگاه مترو خبر داد و افزود: این متهم هنگام درگیری با مالباخته شناسایی و دستگیر شد.

 

سردار "حمید هداوند" از دستگیری یک زن خفت گیر در محدوده مترو شهرری خبر داد و به تشریح جزییات پرونده این متهم و نحوه دستگیری وی پرداخت . 

این مقام انتظامی در تشریح خبر فوق گفت: عصر روز دوشنبه پنجم اسفند ماه سال جاری ماموران گشت انتظامی یگان امداد هنگام گشتزنی در محدوده مذکور بودند که متوجه درگیری دو زن شدند که بلافاصله برای بررسی موضوع وارد عمل شده و به آنها نزدیک شدند. 

وی افزود: یکی از طرفین دعوا که زن جوانی بود به محض مشاهده پلیس متواری شد که با سرعت عمل به موقع پلیس وی را دستگیر و به محل بازگرداند. 

فرمانده یگان امداد پایتخت اضافه کرد: در این هنگام فردی که بعداً خود را " اکرم " نامید به ماموران گفت دقایقی پیش زمانیکه قصد رفتن به داخل ایستگاه مترو را داشتم این زن از پشت من را گرفت و قصد سرقت انگشتر و گردنبندم را داشت که با او درگیر شدم.  
 
سردار هداوند در خاتمه تصریح کرد: در بازرسی از متهم که " فاطمه " نام داشت و یکی از اتباع افاغنه بود گردنبند و انگشتر متهم و دو دستگاه تلفن همراه کشف شد ماموران متهم را به همراه اموال مکشوفه و شاکی برای تکمیل پرونده و تحقیقات بیشتر در خصوص جرایم احتمالی دیگر به کلانتری131 شهرری انتقال دادند. 

 

2013

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه