پلیس انگلیس زن و شوهر کلاهبرداری را که از دختران و زنان نیجریه‌ای به بهانه جادوگری سوءاستفاده می‌کردند، بازداشت کرد.به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، متهمان «لیزی آیدا هوزا» 24 ساله و شوهر 41 ساله‌اش «جکسون اوموروئی» که اهل نیجریه هستند دختران و زنان ساده‌لوح را گول می‌زدند و با فنون جادوگری از آنها سوءاستفاده می‌کردند.


اطلاعات پلیس حاکی است این زوج به بهانه زندگی بهتر و شغل پردرآمد، دختران و زنان جوان را به طور قاچاق از نیجریه به انگلستان منتقل می‌کردند و آنها را برای سوءاستفاده‌های جنسی به قاچاقچیان می‌فروختند. برخی قربانیان که در دادگاه حضور داشتند و علیه این زوج شکایت کرده‌اند، می‌گویند فریب این زن و شوهر جادوگر و کلاهبردار را خورده‌اند. لیزی زن جادوگر با دادن مهره‌مار و دیگر اقلام جادوگری به دختران وعده زندگی بهتر و ازدواج‌های شیرین می‌داد و سپس آنها را به قاچاقچیان انسان می‌فروخت.


در حال حاضر این زوج با اتهام هشت فقره قاچاق دختران نیجریه‌ای به انگلستان، کلاهبرداری و جادوگری روبه‌رو هستند و به گفته پلیس بدون شک به خاطر جنایات و کلاهبرداری‌هایشان به چند سال زندان محکوم خواهند شد.

 

2007

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه