فروش بلیت ۸۴۹ دلاری برای نمایشی موزیکال در آمریکا. جامعه > سرگرمی - روزنامه توریسم نوشت: قیمت بلیت بهترین صندلی درنمایش موزیکال "همیلتون" که از سال ۲۰۱۵ نیویورک به روی صحنه می رود ۸۴۹ دلار است؛ رقمی که رکوردشکن بوده است. رکورد قبلی بهترین صندلی به قیمت ۴۷۷ دلار به نمایشی دیگر به نام "کتاب مورمون ها "تعلق داشت. تهیه کننده ارشد نمایش "همیلتون" برای مقابله با گران فروشان تعدادی از بلیت های نمایش را از طریق قرعه کشی به قیمت ۱۰ دلار در اختیار خریداران قرار خواهد داد. این نمایش موزیکال را "لین من ...

فروش بلیت ۸۴۹ دلاری برای نمایشی موزیکال در آمریکا

جامعه > سرگرمی - روزنامه توریسم نوشت: قیمت بلیت بهترین صندلی درنمایش موزیکال "همیلتون" که از سال ۲۰۱۵ نیویورک به روی صحنه می رود ۸۴۹ دلار است؛ رقمی که رکوردشکن بوده است. رکورد قبلی بهترین صندلی به قیمت ۴۷۷ دلار به نمایشی دیگر به نام "کتاب مورمون ها "تعلق داشت.

تهیه کننده ارشد نمایش "همیلتون" برای مقابله با گران فروشان تعدادی از بلیت های نمایش را از طریق قرعه کشی به قیمت ۱۰ دلار در اختیار خریداران قرار خواهد داد.این نمایش موزیکال را "لین منوئل میراندا" بازیگر، خواننده و تهیه کننده اهل پورتو ریکو نوشته و خود نیز نقش "الکساندر همیلتون" را ایفا می کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه