این زن باردار و همسرش که بسیار ترسیده بودند با سرعت در جاده می راندند تا ...

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، زن باردار 17 ساله ای به اتفاق شوهرش که تحت تاثیر مواد مخدر توهم زا بودند در جریان یک تعقیب و گریز هولناک، یک افسر پلیس را با شلیک گلوله کشتند و یک مامور دیگر را زخمی کردند.

 

 به گزارش پلیس اوتای امریکا این زن که «مگان گرانولد» نام دارد روز حادثه به همراه همسرش در جاده ای به دلیل نقص فنی خودرو ی شان معطل مانده بودند و نمی دانستند چه کنند.
یک افسر پلیس که شرایط این زن باردار و ناراحتی او را دید برای کمک به آنها جلو رفت اما از آنجا که این زوج مواد مصرف کرده بودند گمان بردند این افسر قصد دستگیری شان را دارد، به سمت او شلیک کردند و پا به فرار گذاشتند.

 

جسد افسر پلیس دقایقی بعد توسط یک افسر گشت پیدا شد و با بررسی تصاویر دوربین های مداربسته، خودروی زوج تحت تعقیب قرار گرفت. این زن باردار و همسرش که بسیار ترسیده بودند با سرعت در جاده می راندند تا به ایستگاه بازرسی رسیدند اما از ترس گرفتار شدن پس از در هم کوبیدن چند خودرو با سرعت دور شدند.

 

یک خودروی گشت بلافاصله به دنبال آنها راند اما همسر زن باردار نیم تنه خود را از پنجره بیرون کشید و با شلیک چند گلوله افسر گشت را مجروح و خودرویش را متوقف کرد. این افسر زخمی به بیمارستان منتقل شد و از مرگ نجات یافت. حرکات خطرناک و تیراندازی های این زوج چندین گروه پلیس را به دنبال آنها کشاند اما این پایان ماجرا نبود.

این زن و شوهر که با سرعت در حال فرار بودند، سرانجام از جاده منحرف شدند و با چند خودرو برخورد کردند و اتومبیل شان از کار افتاد. آنها وقتی متوجه شدند قادر به راه انداختن دوباره خودرو نیستند، زن راننده ای را با تهدید اسلحه از ماشین اش بیرون کشیدند و پس از سوار شدن به اتومبیل او، به فرار ادامه دادند.


با گزارش این فرار در ایست بازرسی بعدی ماموران با تجهیزات کامل تری در انتظار این زوج خطرناک ماندند و با رسیدن آنها افسران شروع به تیراندازی کردند که در میان رگبار گلوله همسر زن جوان زخمی شد و اتومبیل پس از انحراف از مسیر از کار افتاد. با متوقف شدن خودرو ماموران پلیس این زوج را محاصره و زن باردار را دستگیر کردند و همسر مجروح او نیز بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت اما به دلیل شدت خونریزی یک روز بعد جان سپرد.


این زن در حال حاضر به اتهام قتل از نوع درجه اول، خشونت، سوءقصد به جان پلیس، 13 مورد شرارت و سرقت خودرو در انتظار مجازات است. او که با وثیقه یک میلیون دلاری در زندان به سر می برد، از هفته آینده محاکمه خواهد شد و به گفته قاضی این زن با توجه به میزان جرایم با حبس ابد روبه رو است./ ایران

 

2013

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه