عشق تکان‌دهنده مادربزرگ به نوه اش! + عکس


 هیچ چیز مثل عشق مادربزرگ ها به نوه هایشان نمی شود و این داستان دلگرم کننده درباره مادربزرگی از شهر ییبین در استان سیچوان چین است که هر روز نوه 14 ساله معلولش، فنگ می کیو، را به مدرسه می برد تا از درس هایش عقب نماند و همیشه هم سر موقع به کلاس می رسد.
این مادربزرگ 66 ساله هر روز صبح نوه اش را روی کولش می گذارد و مسیر کوهستانی 4 کیلومتری تا مدرسه را پیاده می پیماید تا به مقصد برسد.
فنگ با نقص مادرزادی در کشکک زانو به دنیا آمده و پاهایش توان تحمل وزن او را ندارند، بنابراین او نمی تواند بیش از چند دقیقه سر پا بایستد، زیرا درد وحشتناکی به سراغش می آید، چه برسد به اینکه بخواهد مسیری 4 کیلومتری را تا مدرسه بپیماید. متأسفانه پدر فنگ وقتی خیلی کوچک بود او و مادرش را ترک کرد، مادرش نیز ازدواج مجدد کرد و او را نزد مادربزرگش تنها گذاشت.

عشق تکان‌دهنده مادربزرگ به نوه اش! + عکس - تصویر 1

البته داستان غم انگیز فنگ پایان خوشی دارد. پس از آنکه رسانه ها در مورد این دو نفر خبرهایی منتشر کردند، مقامات و مسئولین محلی تصمیم گرفتند که مداخله کرده و به آنها کمک نمایند. حالا این خانواده به محلی نزدیک به مدرسه نقل مکان کرده اند و به فنگ ویلچر داده اند تا خودش به تنهایی بتواند هرجا دلش می خواهد برود.گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: bartarinha.irمطالب جالب دیگر:
رستورانی که همراه با مرده ها غذا می خورید!! + عکس
تاثیر منفی کامپیوتر و تلفن همراه برروی مغز
کارتون روز: پانزده پلنگ ایرانی در سال 92 از بین رفتند
اخراج دو خلبان بخاطر رقصیدن در هواپیما!! + عکس
چند دیالوگ جالب و ماندگار از برنامه کلاه قرمزی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه