معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان همدان از ریزش برف در روستای دیوین از توابع شهرستان همدان خبر داد.

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، به نقل ازایسنا، "حسین اشرفی" ، با اعلام این خبر اظهار کرد: صبح امروز در روستای دیوین از توابع شهرستان همدان بر اثر بارش سنگین برف، تل انبار شدن این بارش با بارش‌های اخیر سبب شد تا مقدار زیادی از برف‌های جمع شده در کوه‌ها ریزش کند.

وی تصریح کرد: بر اثر این ریزش یک واحد گاوداری تخریب شده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان همدان اضافه کرد: هم اکنون در محل حادثه حاضر هستیم تا ابعاد احتمالی این حادثه را بررسی کنیم. چیزی که تا‌کنون مشخص شده این است که 12 رأس گاو این واحد از بین رفته که ارزش ریالی آنها بیش از یک میلیارد ریال است.

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان همدان از بیرون آوردن لاشه پنج راس گاو از گاوداری واقع در منطقه دیوین خبر داد.

"مقصود شعبانی"  گفت: ساعت پنج صبح روز دوشنبه 28 بهمن ماه سال جاری بر اثر ریزش برف یک گاوداری در منطقه دیوین زیر آوار ماند که تاکنون لاشه پنج راس گاو بیرون آورده شده است.

وی افزود: هیچ اطلاعی از زنده بودن سایر گاوهای گرفتار در برف وجود ندارد اما تا کنون با کمک نیروها لاشه پنج گاو بیرون آورده شده است.

شعبانی تصریح کرد: این گاوداری 12 راس گاو داشت که در حال حاضر هفت راس گاو زیر آوار مانده و لاشه پنج راس تا کنون بیرون آورده شده است.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه هیچ فردی در داخل گاوداری حضور نداشته و احتمال داشت اگر ریزش برف در ساعتی دیگر اتفاق می‌افتاد کارکنان این گاوداری زیر آوار بمانند.

2008

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه