در خیابان های هنگ کنگ اسکناس پخش کردند

جامعه > سرگرمی - ایرنا نوشت:

سهل انگاری در بستن در خودروی حمل پول در منطقه اقتصادی هنگ کنگ، میلیون ها دلار را در آسمان این شهر به پرواز در آورد.

صبح روز جمعه در حالی که خودروی ویژه حمل پول، قصد رساندن مقادیر قابل توجهی اسکناس به یکی از بانک ها را داشت به دلیل باز شدن ناگهانی در خودرو، چندین گونی از اسکناس های موجود به بیرون پرتاب می شود.

منابع خبری که مبلغ یاد شده را 67 میلیون دلار ذکر کرده اند، می گویند: پس از وقوع این حادثه مردم به هیجان آمده و برای جمع کردن اسکناس های به پرواز در آمده، ترافیک سنگینی را بزرگراه اصلی مسیر حرکت خودروی ایجاد کردند.

براساس این گزارش، زمانی که راننده و محافظ خودرو متوجه این حادثه می شوند که میلیونها دلار در فضای خیابان ها اطراف پراکنده شده و مردم در حال جمع آوری اسکناس ها بودند.

شاهدان می گویند: به دلیل هجوم مردم برای جمع آوری اسکناس ها، در فاصله کمتر از چند دقیقه بسته های زیادی از پول ها از کف خیابانها جمع آوری و ناپدید شده است.

ترافیک بوجود آمده در مسیری که خودرو در حال حرکت بود، پلیس منطقه را متوجه این موضوع کرده و آنان بلافاصله اقدام به مسدود کردن دو طرف خیابان یاد شده می کنند.

مردم هنگ کنگ در حالی که از وقوع این اتفاق هیجان زده شده بودند، این اتفاق نادر را هدیه ای از سوی بابا نوئل در آستانه سال نو میلادی برای خود عنوان کردند.

پلیس هنگ کنگ اعلام کرد که پس از جمع آوری اسکناس ها از دست مردم هنوز صدها هزار دلار از مجموع پول داخل خودرو کم است.

هنگ کنگ شهری است جزیره ای در چین است که از سال 1842 تا 1997 جزو مستعمرات امپراتوری بریتانیا بود و در سال 1997 و پس از پایان یافتن پیمان قبلی، به جمهوری خلق چین پیوست. این منطقه اکنون به مرکزی مهم و اصلی در امور مالی جهان مبدل شده است.

 


45231

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه