ماموران در یک عملیات تعقیب و گریز موفق به شناسایی این افراد شده و قاچاقچیان که متوجه موضوع شده بودند به خانه ای در خرامه رفته و در آنجا پنهان شدند.

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، در جریان درگیری مسلحانه ای که در 40 کیلومتری شیراز بین ماموران نیروی انتظامی با اشرار اتفاق افتاد، چهار تن از اشرار مسلح کشته شدند. این درگیری در روستای معزآباد جابری شهرستان خرامه در 40 کیلومتری جنوب شرق شیراز رخ داد و دو تن از سربازان نیروی انتظامی نیز به شهادت رسیدند.

 

سردار سیروس سجادیان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس از چندی پیش در جریان فعالیت اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر قرار گرفتند. وی بیان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس با انجام تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی پی بردند این قاچاقچیان قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر به فارس را دارند.

 

ماموران در بررسی ها پی بردند اعضای این باند قصد انتقال مواد به شهر خرامه را دارند و همین کافی بود تا تیمی برای دستگیری این قاچاقچیان وارد عمل شود.

سردار سجادیان ادامه داد: ماموران در یک عملیات تعقیب و گریز موفق به شناسایی این افراد شده و قاچاقچیان که متوجه موضوع شده بودند به خانه ای در خرامه رفته و در آنجا پنهان شدند.

 

وی افزود: در نهایت با درگیری که بین ماموران و قاچاقچیان رخ داد دو تن از ماموران به شهادت رسیدند. وی با تاکید بر این که برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد، گفت: این اشرار با وجود هشدارهای مکرر پلیس خود را تسلیم نکرده که در نهایت در این درگیری مسلحانه 4 شرور مسلح نیز کشته شدند.

سردار سجادیان در پایان افزود: از اعضای این باند 800 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد./ ایران

 

2013

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه