با تلاش پلیس، مرد جوانی که قصد اخاذی از زنان را داشت دستگیر شد.

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از فارس، جوانی که با در اختیار داشتن عکس شخصی از چند خانم و تهدید به انتشار عکس‌ها، از آنان درخواست غیر اخلاقی داشت، توسط پلیس فتای سیستان و بلوچستان دستگیر شد.

 

رئیس پلیس فتای انتظامی استان سیستان و بلوچستان در خصوص این دستگیری گفت: در بازه زمانی حدود یک ماه تعدادی خانم به همراه مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه کرده و اظهار داشتند مرد جوانی با مشخصات جعلی وارد گروه چت و تالار گفتگوی آنان شده و عکس های شخصی آنان را آپلود نموده و با تهدید آنان به انتشار عکس ها در شبکه های اجتماعی درخواست برقراری رابطه غیر اخلاقی از آنان را دارد که در این راستا تیم ویژه‌ای از کارشناسان پلیس فتا برای پیگیری موضوع تشکیل شد.

 

سرهنگ سید محمد حسینی پور با بیان آغاز تحقیقات پلیس درباره موضوع ادامه داد: با تلاش تیم مربوطه طی مدت کوتاهی مدارک مستدل و قابل ارائه جمع آوری و متهم شناسایی شد و با هماهنگی مراجع قضایی احضار شد. وی گفت: متهم بعد از دستگیری ضمن اظهار ندامت، به بزه انتسابی نیز اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

 

حسینی پور به شهروندان به ویژه گروه سنی جوانان که کاربران عمده محیط های چت هستند هشدار داد: محیط های فضای مجازی به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند و همیشه احتمال نفوذ افراد با مشخصات غیر واقعی به منظور انواع سوء استفاده ها وجود دارد.

2005
 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه