جامعه > سرگرمی - بی بی سی نوشت: شرکت شکلات سازی "مارس" دستور جمع آوری محصولاتش در ۵۵ کشور را پس از پیدا شدن تکه های پلاستیک در یک بسته "اسنیکرز" در آلمان داده است.

جمع آوری معروف ترین شکلات دنیا از 55 کشور/ علت؛ یک تکه پلاستیک در یک بسته اسنیکرز پیدا شد - تصویر 1

جمع آوری معروف ترین شکلات دنیا از 55 کشور/ علت؛ یک تکه پلاستیک در یک بسته اسنیکرز پیدا شد

جامعه > سرگرمی - بی بی سی نوشت: شرکت شکلات سازی "مارس" دستور جمع آوری محصولاتش در ۵۵ کشور را پس از پیدا شدن تکه های پلاستیک در یک بسته "اسنیکرز" در آلمان داده است.

در بریتانیا بسته های کوچک (فانسایز) مارس و "میلکی وی" و جعبه های "سلبریشنز" جمع آوری و در هلند هم مارس و اسنیکرز جمع آوری می شود.

در ماه ژانویه یک مشتری در آلمان تکه های ریز پلاستیک را در یک اسنیکرز پیدا کرد. رد این پلاستیک به کارخانه مارس در شهر وگل در جنوب هلند گرفته شد.

یک سخنگوی مارس در هلند گفت:‌ "ما نمی توانیم مطمئن باشیم که این تکه پلاستیک فقط در این بسته به خصوص بوده. ما نمی خواهیم هیچ محصولی که استاندارد کیفیت ما را برآورده نمی کند در بازار بماند، بنابراین تصمیم گرفتیم همه آنها را برگردانیم."
این جمع آوری فقط شامل محصولاتی می شود که در این کارخانه در هلند تولید شده.

اینها بیشتر شامل کشورهایی در اروپاست و شامل آمریکا که شرکت مارس در آن مستقر است نمی شود.

این شرکت نگفت که چه تعداد بسته شکلات جمع آوری می شود و این جمع آوری چقدر هزینه خواهد داشت.

سازمان استاندارد غذایی بریتانیا به مشتریان توصیه کرد این محصولات را مصرف نکنند و در صورت لزوم با بخش خدمات مصرف کننده شرکت مارس (recall@uk.mars.com یا شماره ۰۸۰۰۹۵۲۰۰۸۴) تماس بگیرند.

مارس یکی از بزرگترین شرکت های تولید مواد غذایی جهان است و تحت ۲۹ نام مختلف از جمله ام‌اندام، گالاکسی، توییکس، بانتی و مالتسرز شکلات تولید می کند.

این شرکت که مقر اصلی آن در آمریکاست سال گذشته ۳۳ میلیارد دلار در سطح جهان فروش داشت.

47304

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه