به گزارش سرویس کشکول جام نیوز، “یانگ زیائو” از استان شانکسی، از دوران نوجوانی به یک تومور مبتلا شد و روند رشد این تومور همچنان ادامه یافت. اگر چه جراحان در مورد خطرات این جراحی به او هشدار داده بودند اما اگر تومور برداشته نمی شد روند رشد آن همچنان ادامه می یافت.وی در نهایت در یک جراحی 9 ساعته در روز 19 فوریه از این تومور خلاص شد.

 

در طول این جراحی وی خون زیادی از دست داد به طوری که پزشکان مجبور شدند 40 واحد خون به او تزریق کنند. دکتر یانگ لی می گوید این جراحی بسیار چالشی بود چرا که این تومور به شدت به ستون فقرات بیمار چسبیده و سرشار از رگهای خونی بود. با این حال جراحان توانستند این تومور را بردارند و یانگ در روز 12 مارس از بیمارستان مرخص شد.

 

وی 10 سال پیش به یک تومور کوچک در ناحیه گردن مبتلا شد و به زودی این تومور بزرگ و به اندازه یک تخم مرغ رشد کرد. پزشکان تومور وی را فیبروماتوسیس نوعی تومور بافت نرم خوش خیم تشخیص دادند. پزشکان در آن زمان جراحی را دشوار و خطرناک دانسته بودند از این رو پدر یانگ که همسر و دخترش را از دست داده بود خطر از دست دادن پسرش را به جان نخرید و به این جراحی رضایت نداد.

 

اما در سال 2013 که اندازه این تومور به 45 سانتی متر در 30 سانتی متر و وزن 13 کیلوگرم رسید، این پدر و پسر دوباره به بیمارستان بازگشتند. همشهریان این مرد جوان دو هزار پوند به وی هدیه کرده و پدرش نیز 10 هزار پوند قرض کرد تا هزینه جراحی او تامین شود.

 

تومور 13 کیلوگرمی در پشت گردن این مرد! + تصاویر - تصویر 1

تومور 13 کیلوگرمی در پشت گردن این مرد! + تصاویر - تصویر 2

 

ایران ناز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه