خانم 32 ساله از بیماری نادری رنج می برد. این بیماری ژنتیکی باعث می گردد بدن خانم مانند توپ متورم شود! خانم ریچاردز richards هنگامی که دچار استرس می گردد اندام های بدنش به شدت ورم می نماید و زمانیکه صورت و گلوی خانم باد می کنند مشکلات زیادی برایش بوجود می اید. صحبت کردن و نفس کشیدن اینقدر برایش مشکل می گردد که احساس می کند درحال خفه شدن می باشد. متورم شدن بدن زن با استرس!. خانم ریچاردز اهل ناتینگهام می گوید هنگامی که بیماری مرا فرا می گیرد تمام بدنم؛ من جمله صورت،دستان، کمر و پاهایم به شدت ...


بدن عجیب زن 32 ساله ای که مانند توپ متورم می شود +تصاویر

خانم 32 ساله از بیماری نادری رنج می برد. این بیماری ژنتیکی باعث می گردد بدن خانم مانند توپ متورم شود! خانم ریچاردز richards هنگامی که دچار استرس می گردد اندام های بدنش به شدت ورم می نماید و زمانیکه صورت و گلوی خانم باد می کنند مشکلات زیادی برایش بوجود می اید. صحبت کردن و نفس کشیدن اینقدر برایش مشکل می گردد که احساس می کند درحال خفه شدن می باشد.

متورم شدن بدن زن با استرس!

بدن عجیب زن 32 ساله ای که مانند توپ متورم می شود +تصاویر

خانم ریچاردز اهل ناتینگهام می گوید هنگامی که بیماری مرا فرا می گیرد تمام بدنم؛ من جمله صورت،دستان، کمر و پاهایم به شدت باد می نماید. راه رفتن برایم دشوار می گردد به طوری که بدون عصا قادر به راه رفتن نیستم. هنگامی که پا از خانه بیرون می گذارم افراد فکر می کنند نامزدم کریس مرا کتک زده است.

خانم ریچاردز در کنار نامزدش

بدن عجیب زن 32 ساله ای که مانند توپ متورم می شود +تصاویر

در اصطلاح پزشکی به این عارضه ژنتیکی angioedema گفته می شود که بر اثر کمبود نوعی ویتامین بوجود می اید که برای سیستم دفاعی بدن مهم است.هنگامی که خانم دچار استرس می گردد کمبود این ویتامین باعث متورم شدن بدن خانم می گردد.

منبع: پارس ناز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه