بارداری و زایمان دختر 5 ساله +عکس


بارداری و زایمان دختر 5 ساله +عکس - تصویر 1

لینا مدینا Lina Medina که 27 سپتامبر 1933 در منطقه آندز کشور پرو (آمریکای لاتین) به دنیا آمده بود 14 ماه می 1939 ( یعنی در 5 سال و هشت ماهگی) در بیمارستان با عمل سزارین که توسط دکتر «لوزادا» صورت گرفت یک پسر تقریبا 3 کیلویی (2 کیلو و هفتصد گرمی) کاملا سالم و طبیعی به دنیا آورد و مادر شد که نامش را «جراردو» گذاردند.

این نخستین زایمان از این دست در دنیا می باشد که در تاریخ بشر ثبت شده است. خانواده لینا قبلا تصور می کردند که در شکم او یک تومور و یا «کیست» وجود دارد که که هر روز بزرگتر می شود و برای درمان این تومور اورا به بیمارستان برده بودند که در همین معاینات حامله بودن این دختر 5 ساله تشخیص داده شد و در وقت معین، وضع حمل انجام گرفت!

بارداری و زایمان دختر 5 ساله +عکس

لینا، جراردو (کودک) و دکتر لوزادا 11 ماه پس از زاییدن

لینا که در سال اول دبستان بود به تحصیل ادامه داد و در 39 سالگی ازدواج کرد و پسر دیگری به دنیا آورد. جراردو نخستین فرزند او که 5 سال و 8 ماه از مادر کوچکتر بود در 40 سالگی بر اثر بیماری مغز استخوان که هیچ گونه ارتباطی هم با حامله شدن مادر او در خردسالگی نداشت درگذشت.

انتشار این خبر و عکسهای مادر 5 سال و هشت ماهه در جراید آن زمان در سراسر جهان سبب شد که خانواده ها نسبت به روابط اطفال خردسال نیز احتیاط بیشتر کنند.

منبع: برترین ها

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه