در بررسي هاي اوليه انگشت قطع شده و آثار خون انسان در کنار خودروي پرايد کشف شد.

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از تابناک، جوان انتقامجویی که قصد داشت بمب دست سازی را در زیر یک خودروی پراید جاسازی کند به دنبال انفجار ناگهانی بمب، مجروح و انگشت دست وی قطع شد.

 

فرمانده انتظامی طرقبه و شاندیز در تشریح این ماجرا گفت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر شنیده شدن صدای انفجار، بلافاصله گروهی از کارآگاهان و گشت انتظامی طرقبه به محل حادثه عزیمت کردند.

 

در بررسی های اولیه انگشت قطع شده و آثار خون انسان در کنار خودروی پراید به همراه قطعاتی از یک ساعت رومیزی کشف شد. سرهنگ عباس صارمی ساداتی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، ماموران انتظامی تحقیقات خود را از مراکز درمانی آغاز کردند چرا که انگشت قطع شده سرنخ مهمی از این ماجرا بود.

 

وی اضافه کرد: کارآگاهان به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می داد جوان ۱۸ ساله ای به یکی از مراکز درمانی مشهد برای درمان انگشت قطع شده مراجعه کرده است. با این اطلاعات، ماموران انتظامی موفق شدند جوان مجروح را به همراه یکی از دوستانش دستگیر کنند و مورد بازجویی قرار دهند.

 

 

رئیس پلیس طرقبه و شاندیز تصریح کرد: جوان مجروح در اعترافات خود گفت: من با پسر جوان مالک خودرو اختلاف داشتم و او همیشه برای ما ایجاد مزاحمت می کرد من هم برای رو کم کنی و انتقام گیری بمب دست سازی را با مواد انفجاری و محترقه تهیه کردم و پس از وصل بمب به ساعت رومیزی قصد داشتم آن را در زیر خودروی پراید جاسازی کنم اما هنگامی که در نیمه های شب مشغول جاسازی بمب بودم به دلیل فشاری که روی بمب دست ساز وارد آمد، انفجار رخ داد و ۴ انگشت دستم آسیب دید که یکی از آن ها نیز در محل حادثه قطع شد.

 

2013

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه