شب گذشته انفجار شدیدی در پاساژ گلدیس فاز یک اندیشه شهرستان شهریار رخ داد

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از جام جم، شب گذشته انفجار شدیدی در پاساژ گلدیس فاز یک اندیشه شهرستان شهریار رخ داد و منجر مجروح شدن 3 نفر از شهروندان شد.

 

انفجاری در پاساژ گلدیس واقع در فاز یک شهر اندیشه ابتدای خیابان شاهد غربی رخ داد که به دلیل حضور شهروندان در این مرکز تجاری، تعدادی مجروح بر جای گذاشت.

 

لحظاتی پس از وقوع حادثه، نیروهای آتش نشانی با حضور در محل برای اطفای حریق اقدام کرده و با توجه به تعداد مجروحان، آمبولانسهایی نیز در محل حاضر شده و در حال انتقال آسیب دیدگان به بیمارستان امام سجاد (ع) این شهرستان هستند.

بر اساس این گزارش، فرماندار و سایر مسئولین شهرستان نیز دقایقی پس از وقوع انفجار با حضور در محل حادثه به بررسی جزئیات و نحوه امدادرسانی پرداختند.

 

 معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهریار، سید علی اینانلو اظهار داشت: متاسفانه نقص فنی کپسول هوایی که به منظور جوشکاری و برش نرده های مغازه ای واقع در پاساژ گلدیس استفاده می شد منجر به این انفجار شد.

این مسئول عنوان کرد: بنابر آخرین گزارش واصله از کلانتری مربوطه تا این لحظه، در این حادثه سه نفر به صورت سرپایی مجروح شده و دیوار چندین مغازه مجاور نیز تخریب شد.

 

2013

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه