فرض کنید شما قصد داشته باشید به اکثر نقاط دنیا سفر کنید اما از نظر مالی چنین توانایی نداشته باشید!؟ اما یک دختر 25 ساله با اقدام خاص خود توانسته است به 9 کشور دنیا سفر کند. مونیکا دختری است که در آلاباما آمریکا زندگی کرده و به عنوان مشاور مالی فعالیت میکند و برای اینکه بتواند به کشورها مختلف سفر کند دست به اقدامی عجیب زده است. مونیکا در یک سایت دوستیابی آگهی مورد نظر خود را ثبت کرده بود و خواسته بود که هرکسی دوست دارد او را به سفر ببرد و بایکدیگر بیشتر آشنا شوند, به مونیکا پیغام دهد. این دخت ...


اقدام جالب دختر جوان برای سفر با مردان غریبه! +تصاویر

فرض کنید شما قصد داشته باشید به اکثر نقاط دنیا سفر کنید اما از نظر مالی چنین توانایی نداشته باشید!؟ اما یک دختر 25 ساله با اقدام خاص خود توانسته است به 9 کشور دنیا سفر کند.

مونیکا دختری است که در آلاباما آمریکا زندگی کرده و به عنوان مشاور مالی فعالیت میکند و برای اینکه بتواند به کشورها مختلف سفر کند دست به اقدامی عجیب زده است.

مونیکا در یک سایت دوستیابی آگهی مورد نظر خود را ثبت کرده بود و خواسته بود که هرکسی دوست دارد او را به سفر ببرد و بایکدیگر بیشتر آشنا شوند, به مونیکا پیغام دهد.

این دختر می گوید پس از چند روز بیش از 10پیغام از سوی مردان مختلف دریافت کرده بود که او را برای سفر به نقاط مختلف دعوت کرده بودند.

مونیکا در سفر به دوبی

اقدام جالب دختر جوان برای سفر با مردان غریبه! +تصاویر

او در آگهی خود اعلام کرده بود که هیچگونه ارتباط جنسی با مردان برقرار نمی کند چرا که هدف او آشنایی و یافتن شریکی مناسب برای زندگی اش می باشد.

مونیکا در یکی از سفرهایش

اقدام جالب دختر جوان برای سفر با مردان غریبه! +تصاویر

او تا کنون با سه مرد قرار گذاشته و به کشورهای مختلفی از جمله ایتالیا, فیلیپین, امارات, کاستاریکا و ... سفر کرده است.

آخرین پسری که مونیکا با او آشنا شده است یک پسر 28 ساله ایتالیایی است که به یکدیگر علاقمند شده و رابطه جدی بین آنها شکل گرفته است.

مونیکا می گوید همانطور که شما وقتی قصد دارید با شخصی آشنا شوید امکان دارد به سینما بروید, من هم برای آشنایی با شخص مورد نظرم به سفر می روم!

منبع: سیمرغ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه