چند روز پس از قتل زن 25 ساله پاکستانی در مقابل دادگاه لاهور پاکستان، شوهرش پرده از انگیزه‌ای هولناک برداشت.

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، «محمد اقبال» در مصاحبه با خبرنگاران محلی مدعی شد 6 سال پیش همسر اولش را برای رسیدن به «فرزان» 25 ساله –مقتول- حلق آویز کرده و تا یک سال پیش به اتهام قتل در زندان بوده است.

 

این مرد با توافق پرداخت دیه به پسرش موفق به گرفتن جواز آزادی شده و با دختر مورد علاقه‌اش ازدواج کرده است اما این ازدواج تبعاتی هولناک برای عروس 25 ساله داشت.


او که به گفته خانواده‌اش نامزد کرده پسرعمویش بوده، در مقابل خانواده‌اش ایستاد و با این مرد جنایتکار ازدواج کرد و در روز حادثه نیز برای اعتراض به پرونده شکایت خانواده‌اش در دادگاه حاضر شده بود که در زیر سنگ‌پرانی پدر، برادران و نامزد سابقش در حالی که سه ماهه باردار بود کشته شد.


«محمد اقبال» 45 ساله مدعی بود پلیس در صحنه درگیری در محل حاضر بوده اما با وجود اصرارهای او دخالتی برای نجات زن بخت برگشته نکرده البته این ادعا از سوی پلیس پاکستان رد شده است.

 

«نواز شریف» نخست‌وزیر پاکستان نیز با غیرقابل قبول خواندن انگیزه این خانواده برای کشتن زن جوان، خواستار بررسی این پرونده و عملکرد پلیس در این ماجرا شد.

 

پرونده‌های دادگاه لاهور پاکستان سال‌ها به درازا می‌کشد و ممکن است متهمان آزادانه زندگی کنند و  تا پایان عمر مجازات عملشان را نبینند.


 2013

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه