به گزارش سرویس کشکول جام نیوز، زنی که به خاطر اشتباه آرایشگرش کچل شد، بسیاری از خانم ها در روز جشن تولد به لحاظ لباس و آرایش بیش از حد به خود می رسند. مدل مو بهترین باشد. لباسها در مجلس بدرخشند و صورت مثل برف سفید و موها در حد اعلا خودنمایی نمایند.

 

اما گاهی اوقات مراسم آن طورکه ما انتظارش را داریم پیش نمی رود. خانم آلکسیس استانتون  قرار بود جشن 38 سالگی خود را بگیرد. همه چیز مرتب بود. تنها آرایش موها مانده بود. قرار بود یکی از دوستانش او را آرایش نماید. خانم آرایشگر که گفته می شود کارش آرایشگری نبوده است به اشتباه با چسب قوی شروع به اکستنشن موی خانم آلکسیس می نماید.

 

اشتباه عجیب خانم آرایشگر! + تصاویر - تصویر 1

 

پس از چند دقیقه خانم استانتون به وی می گوبد سرش گویی سفت شده و احساس درد می نماید. اما خانم آرایشگر می گوید نگران نباشد و در 24 ساعت اینده خوب خواهد شد. اما روز بعد وضعیت بدتر شده و درد در ناحیه سر شدیدتر می گردد و پوست خانم سرخ می شود.

 

آلکسیس نزد آرایشگر دیگر رفته و در کمال تعجب می شنود که دوستش برای اکستنشن کردن از چسب قوی استفاده نموده است. تلاش برای کندن چسب از موها راه به جایی نمی برد و خانم مجبور می گردد موهای خود را از ته بتراشد.

 

اشتباه عجیب خانم آرایشگر! + تصاویر - تصویر 2

 

خانم جولی تامپکینزآرایشگر زیبایی می گوید در طول 14 سال حرفه خود ندیده کسی با چسب به اکستنشن مو بپردازد. وی می افزاید سه شنبه هفته گذشته بود که الکسیس نزد من آمد و از من خواست تا چسبها را جدا نمابم. اما به او گفتم که جدا کردن چسب با کراتین غیر ممکن است و به خاطر اینکه استون در آن حل می گردد. در نهایت خانم الکسیس مجبور شد با سر تراشیده از پیش من به خانه برود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه