مدتی پیش در مراسمی با زنی آشنا شده و با او رفت و آمد داشتم.

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، زن تبهکار که بیش از 200 میلیون طلا و جواهرات از خانه دوست خود در «شاهین‌شهر» اصفهان سرقت کرده بود از سوی پلیس دستگیر شد.

 

سرهنگ «غلامعباس بلفکه» رئیس پلیس شاهین‌شهر و میمه با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع سرقت بیش از 20میلیون تومان طلاهای زنی در شاهین شهر موضوع شناسایی و دستگیری دزد در دستور کار قرار گرفت.

 

وی افزود: مأموران در این راستا تحقیقات خود را آغاز کردند و با حضور در محل و بررسی صحنه سرقت متوجه شدند سرقت به شیوه خاص و توسط یکی از آشنایان صورت گرفته است که با این پیش فرض کارآگاهان پلیس تحقیقات خود را ادامه دادند.

 

سرهنگ بلفکه عنوان داشت: در تحقیقات و اظهارات مالباخته مشخص شد وی مدتی پیش در مراسمی با زنی آشنا شده و این فرد مدتی در خانه وی رفت آمد داشته و بعد از سرقت طلاها ناگهان از او خبری نشده است.

 

این مقام مسئول تصریح کرد: مأموران به صورت نامحسوس بررسی‌های خود را در این خصوص آغاز کردند و متوجه شدند این زن دقیقاً روز بعد از سرقت به یکی از شهرهای کشور سفر کرده، سپس مأموران سرانجام بعد از چند روز کار عملیاتی، وی را دستگیر کردند.

 

رئیس پلیس شاهین‌شهر و میمه اصفهان در پایان با اشاره به اعتراف صریح زن تبهکار به جرم خود، خاطر نشان کرد: دراین راستا طلاهای سرقتی در خانه سارق کشف شد.


2013

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه