هیچ سندی مبنی بر شهادت این مرزبان وجود ندارد.

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از دانا، فرماندهی ستاد مرزبانی ناجا اعلام کرد: وضعیت "جمشید دانایی فر " مرزبان به اسارت گرفته شده در هاله ای از ابهام است و پیگیری های لازم همچنان ادامه دارد.

 

سردار ذوالفقاری در حاشیه سفر به استان خراسان شمالی در محل فرودگاه بجنورد، در جمع خبرنگاران استان در رابطه با آخرین وضعیت این مرزبان به اسارت گرفته شده توسط گروهک تروریستی جیش العدل گفت: در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی ازآخرین وضعیت این مرزبان نداریم.

 
سردار ذوالفقاری، با اعلام این که ، پیگیری های همچنان درمورد این مرزبان  هم به صورت دیپلماتیک وهم اطلاعاتی ادامه دارد، افزود: آنچه تااین لحظه گروهک اعلام کرده، دانایی فر مرزبان در اسارت را به شهادت رسانده است، اما هیچ سندی مبنی بر شهادت این مرزبان وجود ندارد.
 
تخصیص 70 درصد اعتبارات انسداد مرزهای کشوردر سال جاری:
وی در مورد آخرین وضعیت انسداد مرزهای کشور دراین سفرگفت: پیام خوشی که می توانیم در این سفر اعلام کنیم این است که دولت70 درصد اعتبارات انسداد مرز که در سال گذشته محقق نشده بوده را اختصاص داده است.
 
وی  با بیان اینکه ، به زودی یک تحرک جدیدی در مرزهای کشورها خواهیم داشت ، گفت : در این رابطه  اعتبارت خوبی درمورد پروژه های عمرانی درزمینه های راهسازی و احداث ها  و خرید تجهیزات الکترونیکی اختصاص یافته است.
 
وی خبر از تامین کامل اعتبارات مرزهای کشور در سال جاری از سوی دولت داد.
 
ذوالفقاری، با اعلام این که در سال گذشته از 78  میلیارد تومان، اعتبار تنها، 26 میلیارد تومان تخصیص یافته بود، افزود: امسال بیش از 70 میلیارد تومان تخصیص خواهد یافت.
 
افزایش 53 درصدی کشفیات سلاح در مرزهای  کشور:
 
سردار ذوالفقاری به کشفیات 53 درصدی سلاح در مرزهای کشور در سال گذشته اشاره کرد و از رشد بالای 115 درصدی این کشفیات از ابتدای سال تاکنون نسبت به سال گذشته خبرداد.
 
کاهش 33 درصدی کشفیات مشروبات الکی:
وی همچنین در رابطه با کشفیات 33 درصدی مشروبات الکی در سال گذشته گفت: خوشبختانه از ابتدای سال شاهد ورود کمتر این نوع کالای قاچاق در مرزهاهستیم.
 
این مقام عالی کشوردلایل کاهش کشفیات مواد مخدررا کنترل های خوب مرزبان های در سطح مرزها است اعلام کرد.
 
هلاکت 60 نفر از اشرار درمرزهای کشور:
سردار ذوالفقاری از درگیری مسلحانه با  398 نفر از اشرار در مرزهای کشورخبرداد وگفت: در این درگیری ها 60 نفر از اشرار به هلاکت رسیدند.
 
فرماندهی مزربانی  ناجا مهمترین برنامه های خود در سفر به خراسان شمالی جمع بندی نظارت ستادی ، بررسی آخرین وضعیت مرزها، پیگیری مصوبات سفر رهبری و... عنوان کرد.
 
وی در رابطه با وضعیت امنیتی مرزهای استان خراسان شمالی به خبرنگار ما گفت: در حال حاضر مرزهای این استان یکی از مرزهای امن کشور است و هیچ مشکلی نداریم.
 
2013
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه